יום שלישי, 9 באוגוסט 2016

על טרולים מכל מיני סוגים | MAC good luck trolls collection

אם להיות הוגנת, אני מבולבלת. מצד אחד, להיות עמוק בשנות השלושים לחיי (32, אבל מי סופר) מורגש היטב, מצד שני - שרשראות קולר? חולצות בטן? ועכשיו גם טרולים? ואם כל זה לא הספיק, חלמתי בלילה שאני שוב בבית הספר, וששוב שכחתי להגיש איזושהי מטלה. ניחא, אחת הקולקציות המרגשות ביותר שהושקו במאק היא קולקציית הטרולים - MAC good luck trolls, שבהחלט פרטה על מיתרי נשמתה של סתיו בת ה-10. כל זה גרם לי להרהר בהקבלה שנעשית לא מעט פעמים בין איפור לבין ממתקים או צעצועים חדשים. 

mac good luck trolls

בתור נשים בוגרות לא יוצא לנו כמעט לעסוק בחומר ובצבע, אותם מימדים שחשובים כל כך לנפש - מלבד כשזה מגיע לאיפור. לא ראיתן כובד ראש מהו, עד שלא נקלעתן לדיון סוער לגבי גוונים ותת גוונים של רוז גולד. צלליות בקרם, בסטיק או באבקה? וכל שגעת ההיילייטרים היא בעיני איזושהי התקה של האובססיה של כל בת באשר היא - נצנצים. אתן זוכרות את השם של הבלוג הזה אגב, נכון? 

לענייננו, מאק השיקו את קולקציית הטרולים, אותם יצורים חמודים בעלי רעמה מזדקרת ששלטו ללא עוררין בשוק המרצ'נדייז של שנות התשעים. טרולים במקור הם למעשה יצורים מיתיים שמקורם בפולקלור הסקנדינבי. לכן לא מפתיע כי בובות הטרול הפופולריות שהפכו למושא אספנות של ממש, עוצבו במקור על ידי מגלף עצים מדנמרק. הבובות הגיעו במגוון צבעים משובבי נפש ותמיד התהדרו בכרבולת שיער נפוחה.
כיום, הכינוי "טרולים" זוכה לעדנה מחודשת, ומשמש בעיקר ככינוי לנשמות הטובות של הרשת: ה-haters. המונח אף זכה למגוון הטיות כגון "הטרלה" (כניסה מכוונת לפוסטים או סרטונים על מנת להשאיר תגובות נאצה), ואף ביטויים כגון don't feed the trolls - כלומר, אל תזינו את השונאים על ידי כך שתתייחסו אליהם, כי זו המוטיבציה העיקרית שלהם. קבלת תשומת לב ממושא ההטרלה. בריונות רשת היא תופעה מדאיגה של ממש, ואני בהחלט רוצה להתייחס אליה בהזדמנות ברצינות אבל בואו נדבר רגע על הקולקציה המרגשת והצבעונית מבית מאק, שכוללת שפתונים וגלוסים בגוונים "טרוליים" משוגעים של כחול, ירוק וצהוב, וביוטי פאודר משגעת שקורצת לי עם הטבעה של טרול מתוק.

mac chartreuse pigment swatch

בתיק העיתונות שנשלח אליי קיבלתי סאמפל מהקולקציה - פיגמנט דואוכרומי ירקרק בשם Chartreuse, ובובת אספנות של טרול שאימצתי לחיקי בצווחות מביכות משהו. נחמד לצאת מאזור הנוחות אליו נשאבתי באיפור - גוונים ניטרליים, חומים זהובים טרופיים לרוב, ולהתנסות בגוון כל כך עז. הפיגמנט הגיע באריזת אספנים לכל דבר עם דמות הטרול, ולמעשה ניתן להשתמש בו יבש או לח להעצמת הגוון. עצמת הפיגמנט הספציפי הזה היא מטורפת, והנחה יבשה שלו העניקה לי מראה עז וחשפה גם שימר דואוכרומי זהוב שהפך את המראה ללביש לחלוטין. זה הלוק שיצרתי עם הפיגמנט - מה חשבתן? האם גם אתן חוזרות לילדות כשאתן "משחקות" באיפור? ואל תשכחו - haters gonna hate. אל תאכילו את הטרולים.


מאק קולקציית הטרולים

מאק קולקציית הטרולים


ובנימה אישית קמעא - אני יודעת שמאז שערוץ היוטיוב שלי זוכה לעדנה מחודשת (ותודה, תודה לכל הנרשמות! אני לגמרי מוקירה כל מצטרף/ת!) הזנחתי מעט את הבלוג אבל אני בהחלט כאן, חיה וחופרת כתמיד. לפעמים אני מפקפקת ברלוונטיות של המדיום הזה בעולם ויזואלי ומיידי שנשלט על ידי אינסטגרם וסנאפצ'ט (שאני מכורה אליהם כמו כולם, כמובן) אבל אז אני נזכרת שאני כותבת קודם כל בשביל עצמי, ומי שנהנה להצטרף למסע הזה - ברוכים הבאים!

אשמח כמובן לראות אתכם בכל שאר המדיות החברתיות שלי - יוטיוב // אינסטגרם // סנאפצ'ט, יש לא מעט פעילויות והפתעות. אני משתדלת בכל מאודי להשיב לכם אהבה. המון תודה על הכל.

נשיקות,
סתיו.

לסרטון האחרון בערוץ: שלל קניות של נרות וסבוני ידיים של bath and body works:


*גילוי נאות: מוצר מסדרת הטרולים נשלח אליי לסקירה על ידי החברה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה