יום חמישי, 15 במרץ 2018

המיקרופון המושלם לסרטוני יוטיוב

היי לכולם!

וואו, אני ממש מתרגשת לכתוב את הפוסט הזה. ראשית, כי אני תמיד אוהבת לכתוב אליכם ולשתף אתכם - ושנית, כי סוף-כל-סוף מצאתי את הפיתרון המושלם לבעיית הסאונד שיש לי בסרטונים.

לייצר סרטון יוטיוב איכותי זה לא פשוט בכלל. לחשוב על רעיונות, לפנות את הזמן, להתארגן (לדייטים לא הייתי משקיעה כמו בהתארגנות לסרטונים!) - לסדר את הרקע והתאורה... והכי גרוע זה לטרוח כל כך ואז לגנוז את הסרטון כי הסאונד לא איכותי מספיק. לצערי הייתי במקום הזה לא מעט פעמים.

התנסיתי עם כמה מיקרופונים מסורבלים עד שמצאתי את האחד שלי - מיקרופון דש עם קליפס שמתלבש על הבגד (אני משתדלת להעביר את הכבל מתחת לחולצה על מנת שלא יפריע לי) באורך של 7 מטר שמתחבר ישירות למצלמת ה - CANON שלי. המיקרופון שלי הוא מאתר טרטל מערכות הגברה - יש להם מגוון ענק של ציוד הגברה ולשמחתי הם ממש לא רחוקים מביתי - בלב רמת גן.

יש מבחר לא רע של מיקרופונים לדש - הקליקו לחנות.

כשהגעתי לחנות הייתי בטוחה שאני רוצה מיקרופון שמתלבש על המצלמה אולם לאחר ייעוץ מקצועי באדיבות דוד מצוות החנות, הלכתי כאמור על מיקרופון דש מקצועי. קל מאוד לתפעול ואין צורך בסוללות או חיבורים מיוחדים - מחברים אותו למצלמה ומצלמים!

מחירו 240 ש"ח והוא מעניק סאונד טבעי, צלול ונקי. כך ראש המיקרופון שלי נראה, כאשר הקליפס שלו מתלבש בנוחות על דש הבגד:

מיקרופון דש מקצועי
למיקרופון יציאה שנראית בדיוק כמו יציאה של אוזניות ולכן הוא מתאים למצלמות וידאו:

מיקרופון דש
אני חושבת שלביוטריות זהו הפיתרון המושלם כי אין איתו שום התעסקות טכנית, הוא קל ואינטואטיבי לשימוש והתוצאה שלו מצוינת. לשמחתי (או לצערי) באחד הסרטונים האחרונים שהעליתי לערוץ היוטיוב שלי נזכרתי באיחור לחבר את המיקרופון כך שיש לכם הדגמה בלייב של איכות הסאונד.

עד דקה - 4:54 - ללא המיקרופון
לאחר מכן - עם המיקרופון

שומעים את ההבדל? משמעותי, לא?


מקווה שהסקירה הזו עזרה למי מכם שעוסק ביצירת סרטונים או חושב על כך.

הפרטים של טרטל מערכות: 
כתובת - עוזיאל 89, רמת גן
אתר - https://www.turtle.co.il
טלפון: 03-752-7522

גילוי נאות: המוצר התקבל לצורך סקירה.

תגובה 1: